x-kom hosting

Dysk zewnętrzny 2T nie widzi

Dekero
utworzono
utworzono

Witam, mam problem mianowicie zakupiłem dysk 2TB sandisk podłączyłem go do komputera i chciałem z drugiego dysku HDD przerzucić wszystkie dane na ten zewnętrzny sklonowałem (niepotrzebnie jak widać) dysk HDD na zewnętrzny i nie pokazywało prawidłowej pojemności dlatego wyczyściłem wolumin i od tego momentu mam 2TB nieprzydzielonej pojemności a komputer nie widzi dysku zewnętrznego jak naprawić to wszystko? totalnie jestem zielony w tym temacie...  

Program którego użyłem to MacriumReflect

Dekero
komentarz
komentarz

Wyczyściłem wolumin przypisałem i stworzył mi się dysk lokalny a nie chce lokalnego a po drugie nawet błąd wyskakuje, że nie odnaleziono proszę może mi ktoś pomóc?

23.png

Gawel
komentarz
komentarz

Ale nie masz przypisanej litery dysku. Powinno być Nowy (D:). Kliknij PPM na tej partycji i zmień literę dysku, dodaj literę i już

Dekero
komentarz
komentarz

Przypisałem faktycznie dysk jest widoczny ale jak odłączam go i podłączam ponownie to usuwa się jakby litera i znów jest jako dysk lokalny 

12.png

43.png

Dekero
komentarz
komentarz (edytowane)

do zamknięcia naprawiłem...

 

qustosz
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Dekero napisał:

do zamknięcia naprawiłem...

Napisz jak, może się komuś przyda.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.