x-kom hosting

Porównanie dwóch telewizorów.

swii
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć. Zamierzam kupić jakiś tv 43.

Zauważyłem na Amazonie Samsunga RU7179 z 2019 który jako jedyny za taką kasę ma 120hz, za 370Euro https://www.amazon.de/-/pl/gp/product/B07PGBHP37/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A2JLPKWO3D94S2&th=1

I mam takie pytanie, czy jeżeli chcę kupić TV do powiedzmy góra 500 Euro (korzystam z niemieckiego Amazona) to brać taki model z 2019 czy np niby coś nowszego, ale mającego tylko 60hz.

Czy ja oglądający czasami netfliksa czy jakiś mecz w tv, w ogóle zauważę różnice 120hz do 60hz? 

Na przykład wcześniej, gdy jeszcze nie zwracałem uwagi na hz to bardzo mi się TEN Samung podobał, ma bardzo dobre oceny, ale ma 60hz?

Którego byście wzięli na moim miejscu? A może jest coś całkiem innego lepszego do 500Euro i w ogóle w tej cenie nie patrzeć na hz tylko na inne funkcje?

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.