x-kom hosting

Projektor do domu 3000zł

Konrad0410
utworzono
utworzono

Cześć,

tak jak w tytule, szukam projektora do domu w okolicach 3000zł. Odległość jaka mnie dzieli od projektora do ściany to 4-8m (różne pokoje). Zależy mi aby projektor był małych rozmiarów, cichy i z przyzwoitymi głośnikami. Na ten moment w oko wpadł mi Samsung Freestyle oraz Xiaomi MI Smart 2. Problem w nich jest taki, że nie potrafię za wiele aktualnych opinii znaleźć na ich temat, a opinie na stronie sklepu nie są dla mnie rzetelne. Macie jakieś doświadczenie z tymi dwoma projektorami? Są warte swojej ceny? A może jednak coś innego wybrać?

tapczan2
komentarz
komentarz (edytowane)

Zobacz model Optoma HD146X DLP za 2 699 zł. Deklarowana głośność pracy (w trybie standardowym) to 26 dB. Ma głośniki. Rozdzielczość natywna 1920 x 1080 (FHD), rozdzielczość maksymalna 1920 x 1200 (WUXGA), format obrazu 4:3 i 16:10, jasność 3600 lm, kontrast 25 000:1.

Konrad0410
komentarz
komentarz

Dzięki za sugestię. Dodam, że projektor będzie stał max 3m od ściany, na którą będzie rzucony obraz (dlatego rozmiar ma znaczenie w tym przypadku). Zależy mi również aby obsługiwał takie funkcje jak streamowanie obrazu z telefonu coś jak chromecast bo nie mam żadnego innego zewnętrznego urządzenia, który by mógł przekazywać mu obraz. Oczywiście budżet 3k można trochę nagiąć.

tapczan2
komentarz
komentarz (edytowane)
15 godzin temu, Konrad0410 napisał:

Zależy mi również aby obsługiwał takie funkcje jak streamowanie obrazu z telefonu coś jak chromecast

W takim wypadku może się sprawdzić model XGIMI Elfin za 2 649 zł. Ma Android TV, wbudowany asystent Google, wbudowany Chromecast.

Łączność bezprzewodowa: Bluetooth, WiFi.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.