x-kom hosting

Pytanko na temat przegądarek

leelareso
utworzono
utworzono

Jestem użytkownikiem firefoxa od zawsze, ale zaczyna już wypadać z obiegu i chciałem się zapytać jaka jest inna przeglądarka o podobnych standardach (słyszałem o brave, ale nie zagłębiałem sie), czy  po prostu zostać jeszcze przy starym dobrym lisku.

Anawa
komentarz
komentarz

Co masz na myśli pisząc, że Firefox wypada z obiegu... ? I jakie podobne standardy Cię interesują?

leelareso
komentarz
komentarz

np microsoft nie aktualizuje danych na temat mozzili i przez jakiś czas przez błąd w kodzie zużywała 3x więcej cpu od innych przeglądarek, a co do standardów to mi chodzi by ublock działał i był podobny poziom bezpieczeństwa.

Anawa
komentarz
komentarz

Tego nie wiedziałem. Chroma i Mozilla Firefox wydaje mi się, że mają najwięcej rozszerzeń do zainstalowania. Niektóre przeglądarki mają wbudowane blokowanie reklam. Sprawdź może Operę.

qustosz
komentarz
komentarz

Jakiego Windowsa używasz?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.