x-kom hosting

Dziwny licznik (nakładka) na ikonach na pulpicie

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: djlosiu ,
djlosiu
utworzono
utworzono

Prośba o pomoc na ikonach pojawił się taki licznik jakby od prędkości usuwałem już iconcache.db ale nie pomogło czy ktoś wie o co tu chodzi.

 

af4ed1d3647bb479.jpg

Gawel
komentarz
komentarz

Musiałeś coś instalować, zobacz w autostarcie czy nie ma czegoś podejrzanego 

djlosiu
komentarz
komentarz

Patrzyłem ale nic podejrzanego nie mam.

Gawel
komentarz
komentarz

@djlosiu Ale samo się to nie pojawiło. Jakiś program zmodyfikował. Zobacz ustawienia/ personalizacja/ ustawienia ikon pulpitu. Kliknij przywróć domyślne. Jak nic nie pomoże to załóż temat w https://www.forumpc.pl/forum/11-bezpieczeństwo/  załączając logi FRST ktoś ci sprawdzi czy nie masz syfu

 

 ktos ci sprawdzi czy

  • Dobra wypowiedź 1
Anawa
komentarz
komentarz

Wygląda na to, że jakaś aplikacja zmodyfikowała wygląd ikon. Sprawdź, jakie ostatnio aplikacje zainstalowałeś (aplikacje i funkcje -> sortuj według daty instalacji)

  • Rekomendowana odpowiedź
djlosiu
komentarz
komentarz

Nie wiem co było ale dziś włączyłem komputer i ikony wyświetlają się poprawnie więc temat zamknięty i dziękuje za zainteresowanie tematem.

  • Super 1
Anawa
komentarz
komentarz

Być może jakiś program tymczasowo namieszał :) Fajnie, że po zresetowaniu komputera ikony na pulpicie wyświetlają się już prawidłowo. Pozdrowienia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.