x-kom hosting

Pytanie o modding

bladyziom
utworzono
utworzono

Witam,nie wiem czy dobry dział ale niewiedziałem gdzie pisać te pytanie.

Kupiłem ostanio kompa w Komputroniku i moje pytanie czy jak chcem zmodingować kompa,np wyciać w obudowie otwór,wstawić plexi itp,bez ingerowania w inne podzespoły komputera tylko obudowa to strace gwarancje na inne podzespoły czyli kartę graficzną,procek itd,bo obudowe to wiadomo że napewno

Sonido
komentarz
komentarz

Jak nie był to jakiś składak to nie.

bladyziom
komentarz
komentarz

No to był taki troche składak,tzn powiedziałem im mniej wiecej co chcę,no i sami go złozyli

Gość
komentarz
komentarz

Tak. Zdaje mi się że tracisz gwarancję. Ale zapytaj się w Komputroniku bądź zobacz na umowie.

Lewy12
komentarz
komentarz

Nie jeśli podałeś części i oni ci go złożyli to na bank nie stracisz gwaracji przepadnie tylko grawancja za obudowe masz plomby na budzie jeśli nie to możesz z tym robić co chcesz.

bladyziom
komentarz
komentarz

No i po meczu...

Niemam plomb bo pytałem ich na początku czy mogę se ementualnie cos dodać.Myśle też że niepowinno się tracić na inne podzespoły,bo wszystko na wypisie ma osobną gwarancje

bingo
komentarz
komentarz

Lepiej się spytaj, bo głupio by było tak stracić gwarancje...

Artur
komentarz
komentarz

stracisz gwarancję tylko na obudowe ;)

ale jej przecież nic się nie stanie, chyba że jest razem z zasilaczem i jak on siądzie to kicha.

bladyziom
komentarz
komentarz

No chyba się spytam w razie...,o obudowe się niemartwie,tylko o gwarancje na inne częsci,niewiadomo jak oni tam mają,zawsze znajdą coś żeby uwalić gwarancje lub coś

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.