x-kom hosting

Monitor do 1100zł

polazekxd
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, po pierwsze mam pytanie czy jest sens kupowania monitora 165hz gdzie nie w każdym momencie gry uzyskam tyle fps np. w valorancie na wysokich mi skacze od 150fps+ więc nie zawsze nawet tyle wyciągnę i chyba może powodować to ścinki.

 

Monitor do gier i czasami adobe 

Wymagania:

-1100zł max

-raczej IPS

-24cale 

-1920x1080

-144hz/165hz(patrz pytanie wyżej)

-bardzo mile widziana regulacja wysokości

Arvantir
komentarz
komentarz

Wydaje mi się że jest sens kupowania monitora 165 Hz bo będziesz miał 150fps więc i odświeżanie będzie takie, po za tym w innych grach będziesz może osiągał te 165 Hz.

Ja sobie wytypowałem kilka, bo też szukam czegoś podobnego:

*lg 24gn60r-b

*IIYAMA G-Master GB2470HSU Red Eagle 23.8

*IIYAMA G-Master G2470HSU 23.8

*AOC 24G2SPU

*AOC 24G2ZE/BK

*Gigabyte G24F 2 

polazekxd
komentarz
komentarz

@Arvantir Witam biorąc pod uwagę tylko IIYAMA G-Master GB2470HSU Red Eagle 23.8 oraz Gigabyte G24F 2, który według Ciebie lepszy? opcja pivot nie jest ważna

Arvantir
komentarz
komentarz

@polazekxd właśnie nie wiem, sam się nad tym zastanawiam. Tu masz recenzje iyamy https://m.youtube.com/watch?v=_pLqQ0a4Usc&feature=youtu.be, u stilgara znajdziesz recenzje g24f ale pierwszej wersji, ta druga jest nowsza i recenzji jeszcze nie ma. Najlepiej zamów 2 i 1 odeslij. Model iyamy jest już dłużej na rynku i jest bardziej sprawdzony. Na pewno aoc jest lepiej wykonany od iyamy. 

polazekxd
komentarz
komentarz

@Arvantir Właśnie AOC to wiem, ze lepiej wykonany ale jakichkolwiek wstawek czerwonych nie chce. Chyba kupie Iyame 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.