x-kom hosting

Jak zainstalowac sterowniki do Radeona 9200?

PiotreQ9
utworzono
utworzono

Czy mógłby mi ktoś opisać dokładnie krok po kroku jak zainstalowac ponownie sterowniki do karty graficznej Ati Radeon 9200? Obecnie mam zainstalowane jakieś sterowniki, ale nie działają mi gry, dźwięk jest, ale obrazu nie widać.

Jaką wersję sterowników instalować? Czy trzeba też odinstalować sterowniki od płyty głównej i zainstalować na końcu? Itd.

Proszę o pomoc :)

Gość
komentarz
komentarz
aką wersję sterowników instalować?

Najnowszą ze strony AMD/ATi ;)

Czy trzeba też odinstalować sterowniki od płyty głównej i zainstalować na końcu?

Nie widzę takiej potrzeby :P

FrogsterPL
komentarz
komentarz

http://ati.amd.com/support/drivers/xp/radeon-prer300-xp.html

Ściągnij Catalyst Software Suite, ale przy instalacji zaznacz tylko sterownik (Driver) - nie zaznaczaj Catalyst Control Center, bo często sprawia problemy. Zaawansowany użytkownik sobie z nimi poradzi, ale nie rób sobie więcej kłopotów :)

dar55
komentarz
komentarz
Czy trzeba też odinstalować sterowniki od płyty głównej
nigdy !!! -> stery od płyty -> stery od grafiki

i nie catalysta najnowszego tylko starsze do twojej karty , nowe nie są pisane na R9200

ja proponuje Omega driver , rewelka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.