x-kom hosting

ASUS TUF VG32VQ1BR przytłumiony dźwięk

Barti123
utworzono
utworzono

Witajcie. Mam mały problem z monitorem ASUS TUF VG32VQ1BR. Jest to nowy produkt z którym pierwszy raz mam styczność. Chodzi o jakość dźwięku. Jest przytłumiony i jakby w tubie. Monitor połączony jest z komputerem za pomocą kabla display port. Opcje wbudowane w monitor nie pozwalają na nic więcej oprócz zmiany głośności oraz funkcji wyciszenia. Co może być przyczyną złej jakości dźwięku? Czy po prostu ten typ tak ma?

 

1063027490_Beztytuu.jpg.c832e86b0b4ad4c5148347083df4dc60.jpg

 

515931740_Beztytuu3.jpg.2a4f1270bb7d833c1187651de80a376c.jpg

 

 

 

Barti123
komentarz
komentarz

Dodam tylko, że zmieniałem na różne kable: drugi display port, kabel hdmi i na hdmi było trochę lepiej.

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

Głośniki w monitorach (99% modeli na rynku) grają po prostu jak zabawki, bez basu, zupełnie płasko itd. Więc ten typ tak ma. 

Oczywiście zdarzają się wyjątki od tej reguły np. Huawei z wbudowanym soundbarem

 

Trochę zdziwił mnie fakt, że po HDMI jest lepiej, bo oba te standardy działają na tej samej rozdzielczości, więc różnicy między nimi w teorii nie powinno być.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.