x-kom hosting

Wysoka temperatura CPU ! Jakie chłodzenie i pasta?

Grabasssz
utworzono
utworzono

Witam od kilku dni zauważyłem że pod obciążeniem temp procesora sięga mi nawet 95stopni i strasznie glosno chodza wiatraczki, wyczyscilem wszystko z kurzu i dalej bez zmian chcialbym zmienic paste na cpu i wiatraczek bo mam seryjny i moje pytanie na co najlepiej zamienic? 

 

Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1060 Windforce OC 6GB GDDR5 

Procesor AMD Ryzen 5 2600, 3.4 GHz

Zasilacz Corsair VS550 550W

Płyta główna MSI B450-A PRO

Pamięć Patriot Viper 4, DDR4, 16 GB, 3000MHz, CL16

Obudowa SilentiumPC Regnum RG4F 

 

Ogolnie z tym wiatraczkiem co jest to przy RAMie miejsca jest na styk więc większy raczej nie wejdzie

Mavis Dracula
komentarz
komentarz

co do chłodzenia,zalezy jakie chcesz posiadać, płaskie czy pionowe, z płaskich Wraith Prism, może być nawet z rgb, do pionu Noctua NH-U9S. Pasty? jest spory wybór, silikon, krzem, metaliczne. Ja w serwach uzywam tylko metalicznych, lepsza przewodność termo, minus przewodność elektryczna. Krzem silikon, niska przewodność termiczna, bezprzewodowość elktryczna

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.