x-kom hosting

Monitor 43 cale

BunsenDj
utworzono
utworzono

Cześć. Przychodzę do was z zapytaniem czy monitor w takim rozmiarze ma sens ? Czy to już za duży kolos ? Wiadomo, że każdy ma inne preferencje, gusta, dużo zależy do czego będzie takowy monitor użytkować, czy ma tyle miejsca na biurku itp. Ogólnie zastanawiam się nad 43 calowym Samsungiem M7 z funkcjami smart TV. Dlaczego ten monitor ? Ponieważ podoba mi się jego wygląd, cienkie ramki, ogromna powierzchnia robocza i właśnie smart TV, które jest dobrym rozwiązaniem kiedy główny TV jest zajęty a mam ochotę coś obejrzeć. Na takim ekranie będzie się aż miło oglądało. Monitor poza tym do wszystkiego - internet, filmy, z programów to SolidCam, AutoCAD, hobbystycznie od czasu do czasu Photoshop, Da Vinci Resolve, FL Studio/Ableton, zależy od ilości wolnego czasu i chęci na porobienie czegoś, nauczenie się nowych rzeczy. Wiem, że LG C2 byłby lepszy o wiele ale tutaj cena robi już swoje, niestety to zbyt duży wydatek. Szczerze to nie pracowałem nigdy przy takim wielkim monitorze a w sklepie ciężko ocenić bo sklep też jest duży, dopiero w domu można zobaczyć jakie to ogromne. Zastanawiam się czy oczy nie będą się za szybko męczyły. Jednak to już prawie jak siedzenie przed TV z bliskiej odległości. Miał ktoś do czynienia z takimi monitorami ? Może ktoś miał okazję testować wybrany przeze mnie model ? Czekam na jakieś info bo jestem bardzo ciekawy waszego zdania. 

Mavis Dracula
komentarz
komentarz (edytowane)

wszystko wiesz, tylko nie poczytałeś z jakiej odległości się w takie pudło patrzy, chyba, że za jakiś czas chcesz nosić szkła jak Stepien z 13tego. Mi dawno temu stykały 24 cale z odległości 1.30 m. Im wiekszy monit tym odległość musi być wieksza, nie zdziw się, jak będziesz musiał wypier dolić scianę w domu i na wysiegniku fotel ustawić :lol2:

2.jpg

  • Dziękuję 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.