x-kom hosting

Problem z mikrofonem - Arctis Nova 1

Mokopo
utworzono
utworzono

Cześć,

 

mam problem z mikrofonem w komputerze PC. Mianowicie, niezależnie od ustawień systemowych czy zewnętrznej karcie dźwiękowej mikrofon zbiera wszystkie dźwięki aktualnie odtwarzane w systemie. Próbowałem już chyba wszystkiego a problem nadal występuje.

 

Kroki, które podjąłem, zainstalowałem system ponownie, sprawdzałem różne sterowniki, wymieniłem słuchawki na inny model (przez support SteelSeries), podłączałem słuchawki przez kartę dźwiękową USB, Stereo Mix wyłączony.

 

Sprzęt:

Słuchawki - SteelSeries Arctis Nova 1

Płyta główna - ASUS Z370-A Prime

Karta dźwiękowa USB - Audiotriak Maya U5

System Windows 10 Pro - aktualny

 

Ps. Słuchawki są podpięte przez dołączony kabelek rozdzielający pojedynczego jacka na dwa (słuchawki i mikrofon).

 

Czy ktoś z Was miał podobny problem?

Mavis Dracula
komentarz
komentarz

system jednojackowy stosowany jest w lapach, mi się zdaje, że kiepskiej jakości masz rozdzielacz sygnału

Mokopo
komentarz
komentarz

@Mavis Dracula Pogrzebałem jeszcze trochę w internecie i wychodzi na to, że ten model słuchawek tak ma.

 

Temat można zamknąć.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.