x-kom hosting

Adres mac

akakak
utworzono
utworzono

Będąc na stronie mojego routera (nie wiem jak to nazwać) w zakładce sieć bePrzewodowa i filtracja mac czy coś takiego kliknąłem aby wyłączyć dla wszystkich urządzeń. I teraz nie mam internetu na żadnym urzadeniu. wchodząc na tą stronę znowu 192 168.1.1 pisze mi że witryna jest nieosiagalna. Jak mogę odzyskać dostęp do wfiif.

qustosz
komentarz
komentarz

Musisz podać więcej szczegółów. Co to za router, podac jego model lub zdjęcie z internetu tu wkleić, z jakim urzadzeniem straciłes połączenie po wi-fi, czy na wszystkich urządzeniach nie ma wi-fi? Na strone routera jak nie możesz wejśc to dziwne, chyba, ze ktoś, kto wcześniej konfigurował dał dostęp do strony konfiguracyjnej routera jednemu urządzeniowi po mac lub IP.

8gwiazdek
komentarz
komentarz

Sprawa jest bardzo prosta.
Włączyłeś filtrowanie wifi po MAC- adresach.
 

Podłącz się do routera kabelkiem i przeklikaj to jeszcze raz.

qustosz
komentarz
komentarz
54 minuty temu, 8gwiazdek napisał:

Sprawa jest bardzo prosta.
Włączyłeś filtrowanie wifi po MAC- adresach.
 

Podłącz się do routera kabelkiem i przeklikaj to jeszcze raz.

Napisał wyraźnie, ze to wyłaczył, a nie włączył. Aczkolwiek to co piszesz ma jakiś sens :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.