x-kom hosting

Wyciszona obudowa

rafallo26
utworzono
utworzono

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów. Posiadam obecnie taki zestaw:

Procesor: i5 4690k

Płyta Głowna: MSI Z97-G43

Karta Graficzna: GTX 970 MSI 4GB

Zasilacz: corsair wv550w

Dysk: SSD 500GB 

Chciałbym zmienić obudowę na taką która będzie wyciszona i jednocześnie nie będzie piekarnikiem. Nie podaje pułapu cenowego ponieważ zupełnie nie wiem ile może kosztować

anioł2009
komentarz
komentarz
11 minut temu, rafallo26 napisał:

wyciszona i jednocześnie nie będzie piekarnikiem.

No to niestety nie idzie ze sobą w parze, chyba że masz wodne na gpu i cpu.

 

Idealnym rozwiązaniem byłaby silent base od bq, ma przedni panel wymienny na meshowy więc airflow byłby zachowany a boczne panele ma wyciszone.

Przy tak starym konfigu jednak ja bym zmienił chłodzenia i wentylatory a do obecnej budy kupił piankę wyciszającą i sam wkleił i wyciszył budę ( choć nie wiem jaką budę masz obecnie ).

Ewentualnie 

 

https://www.x-kom.pl/p/514678-obudowa-do-komputera-be-quiet-pure-base-500-metallic-gray.html

 

https://www.x-kom.pl/p/450958-obudowa-do-komputera-be-quiet-silent-base-601-pomaranczowa.html

rafallo26
komentarz
komentarz

Zalman Z12 jeżeli mnie pamięć nie myli taką mam obudowe.

Czy istnieje sposób żebym mógł sterować szybkością pracy wszystkich wentylatorów?

anioł2009
komentarz
komentarz
21 minut temu, rafallo26 napisał:

Czy istnieje sposób żebym mógł sterować szybkością pracy wszystkich wentylatorów?

Podpinasz pod płytę albo kontroler/hub i sterujesz z poziomu biosu lub oprogramowania do płyty - wentylatory muszą być PWM - 4pinowe.

rafallo26
komentarz
komentarz

Okay dzięki. A jakąś wyciszona używana obudowa? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.