x-kom hosting

Problem z przyciemnionym obrazem w monitorze. (Podłączony do laptopa)

jasonnh1950
utworzono
utworzono

Cześć ! 

Mam mały problem. Mianowicie zakupiłem laptopa Lenovo Idea Gaming 3 15ach6, dodatkowo zakupiłem również monitor Acer XB253Q i problem wygląda następująco:
- Po podłączeniu monitora wszystko zdaje się być ok, obraz jest jasny wszystko niby działa jak powinno ale przy odpaleniu gier FPSy są dużo bardziej ograniczone, znalazłem gdzieś rozwiązanie aby przełączyć w ustawieniach obrazu aby obraz był wyświetlany tylko na monitorze(Wtedy ekran laptopa gaśnie i przełącza się na sam monitor).
-Odświeżanie w ustawieniach pokazuje wtedy 240hz, ale po przełączeniu tej opcji obraz dość mocno jest przyciemniony, niemniej jednak FPSy są wyższe niż przy powieleniu ekranów. (Przykładowo w grze APEX, FPSY z 80-90 klatek do 140-144)
-ekran jest połączony bezpośrednio przez kabel HDMI.(próbowałem kilku różnych opcji HDMI). 
-Karta grafiki w tym zestawie to RTX3050. 

Czy ktoś miał kiedyś podobny problem z ciemnym obrazem w monitorze po przełączeniu laptopa z dzielenia ekranów na "pokaż tylko na 2"  (2= ekran monitora) ? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.