x-kom hosting

Wzmacniacz sygnału dla router UPC

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Mavis Dracula ,
OskarOski
utworzono
utworzono

Cześć, mam router UPC ten co na zdjęciu poniżej. Ma on sieć 2.4Ghz i 5Ghz. Pokój w którym potrzebuję wzmocnić sygnał jest oddalony o około 10m w linii prostej ale dzielą go 3 grube ściany. Z telefonu jak udostępniam (wzmacniam wifi) to jest nawet nawet (Samsung S22+). Nie zależy mi na dużych prędkościach pobierania ale na niskim pingu. Jestem w stanie postawić wzmacniacz sygnału wifi w korytarzu wtedy będzie tylko jedna gruba ściana aczkolwiek telefon sobie tam nie radzi, lepiej mu z krótszą drogą i trzema ścianami :) Budżet do 200zł. Z góry dziękuję za pomoc. 

Energie Schweiz | Wie Energie sparen | UPC

OskarOski
komentarz
komentarz

@Mavis Dracula Bardzo dziękuję :)

qustosz
komentarz
komentarz

Ja bardziej ufam opiniom na forach niż na stronach sklepów bo tam czesto opłaceni ludzie piszą nawet najczęściej.

Mavis Dracula
komentarz
komentarz
  • ja nie jestem chamem, choć się zmniłem bedąc u sąsiadów , zapodaję temat w sprzecie, który oczywiście osoba zadająca temat może rozwinąć, forma jest ustaloina do 200 złotych, skoro znalazl cos innego dedykowanego do tej ceny, to w porządku, zawsze może teraz zweryfikoać opinimi dedykowane sprzęty, wypowiedziami na forach, co jest za tak, a co za nie, ja chciałem tylko kolegę nastawić, na sprzęt do 200 zeta, reszta to forma wyboru w oparciu o opinie uzytkowników. Musisz temat przewertować pod siebie, oczywiście wszystko bedzie w formie domysłów, jak dany sprzęt zachowa sie w Twoim srodowisku
OskarOski
komentarz
komentarz

@Mavis Dracula Nie sugeruje się jakimiś opłacanymi komentarzami tylko opiniami kupujących na allegro

Mavis Dracula
komentarz
komentarz

Pracując w Ukrainie, chyba nikomu pały w Polsce nie obrabiam, napisałem Ci wstępnie model w przystępnej cenie, pomijając opinie, mnie nieinteresuje czy są płatne, czy uczciwe, pisałem o modelu tylko

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.