x-kom hosting

Klawiatura bezprzewodowa do USB Logi Bolt

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Sławomir ,
qustosz
utworzono
utworzono

Jaka jest najtańsza klawiatura bezprzewodowa Logitecha działająca z USB Logi Bolt? Mam myszkę M650 z Logi Bolt i myślę nad klawiaturą, która z tym zadziała. Obecnie mam K270 działąjąca z Logi Unifing.

qustosz
komentarz
komentarz

Nikt nic tutaj w tej kwestii nie wie? Nie mogę znaleźć jakie klawiatury bezprzewodowe logitecha poza MX mini są kompatybilne z USB Bolt, który jest na Bluetooth 5.0.

  • 2 tygodnie później...
qustosz
komentarz
komentarz

Nikt nic?

Może ktoś z @X-KOM coś w tej kwestii doradzi?

qustosz
komentarz
komentarz

@Sławomir Tej klawiatury na tej liście nie ma, a sprzedawana jest z USB Bolt więc lista albo nie aktualna, albo nie wszystkie są. Nie chodzi o klawiaturę obsługiwaną przez soft Options+ tylko działającą z USB Bolt.

 

https://www.x-kom.pl/p/1083694-klawiatura-bezprzewodowa-logitech-k650-bialy.html

qustosz
komentarz
komentarz

Ale ta klawiatura K650 ma USB Bolt więc z tym od myszki USB Bolt tez powinno działac. Czemu Logitech na tych listach jej nie umieszcza to nie wiadomo.

 

W zasadzie pisze, że z USB Bolt działą tylkoMX keys for buissnes i ta Pop Keys.

Cytuj

Logitech K650 oferuje łączność bezprzewodową za pomocą technologii Bluetooth Low Energy lub dołączonego odbiornika USB Logi Bolt. 

 

Sławomir
komentarz
komentarz

Dlaczego nie umieszczają takiej informacji, to by trzeba było pytać logitecha.

Może nie mają zaktualizowanej strony. Trudno powiedzieć.

 

qustosz
komentarz
komentarz

Dzięki za chęci :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.