x-kom hosting

Problemy po wgraniu windowsa 10

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Papsob ,
Papsob
utworzono
utworzono

Siemka, dnia dzisiejszego wykonałem format dysków i wgrałem windowsa 10. Przy pierwszym odpaleniu wszystko działało elegancko, lecz podczas sprawdzania aktualizacji oraz wgrywaniu sterowników graficznych komputer zawiesił się. Włączyłem komputer ponownie lecz po pewnym czasie zawiesił się powtórnie. Wykonałem ponownie format i zainstalowałem od nowa system lecz sytuacja wciąż się powtarzała. Myślałem że karta graficzna już nie domaga gdyż jest już stara, lecz po wgraniu windowsa 7 wszystko chodzi jak należy. Dodam, że komputer działał na co dzień na windowsie 10 i ani razu nie zdarzyła się podobna sytuacja. Wie ktoś czym może być to spowodowane lub jak temu zapobiec? Z góry dziękuję za wszelaką pomoc 

qustosz
komentarz
komentarz

Podaj konfiguracje komputera włącznie z producentem, modelem i mocą w watach zasilacza.

Papsob
komentarz
komentarz

@qustosz @qustoszI@qustosz 

Karta graficzna MSI GeForce GT 740 2gb (z jednym wentylatorem)

Ram good ram DDR3 8gb pc3 (x2)

Płyta główna Gigabyte GA-H61M-S2PV 

Zasilacz podsylam w zdjęciu 

Procesor Intel core i7-3770t

 

IMG_20230331_165732.jpg

Papsob
komentarz
komentarz

@qustosz @qustoszI@qustosz 

Karta graficzna MSI GeForce GT 740 2gb (z jednym wentylatorem)

Ram good ram DDR3 8gb pc3 (x2)

Płyta główna Gigabyte GA-H61M-S2PV 

Zasilacz podsylam w zdjęciu 

Procesor Intel core i7-3770t

Może to być spowodowane przegrzewaniem się procesora ?

 

  • Rekomendowana odpowiedź
Papsob
komentarz
komentarz

Jakby ktoś miał podobny problem, w moim przypadku wysypał się zasilacz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.