x-kom hosting

Nietypowy problem z HZ w monitorze

HikoPL
utworzono
utworzono

Witam, mam od jakiegoś czasu pewien problem, którego nie potrafię rozwiązać a nawet nie idzie go znaleźć na żadnym forum. A mianowicie, posiadam dwa monitory LG 24GM77-B 144Hz oraz Samsung VG279QM 240Hz. Obydwa monitory mam podpięte kablem DP do karty graficznej. HZ w panelu kontrolnym Nvidia oraz w ustawieniach są ustawione na 144 oraz 240. Gdy włączam grę, np. CSGO to ten drugi monitor (LG) na chwilę gaśnie i po chwili zapala się po czym na głównym monitorze Hz zmienia się na (144) i po zminimalizowaniu do pulpitu nie da rady ustawić 240Hz tylko maksymalna wartość wynosi wtedy 144Hz. Próbowałem podpinać drugi monitor przez HDMI wtedy na nim jest 60 Hz ale po włączeniu gry i tak na głównym monitorze zmienia się na 144 Hz. Po odłączeniu monitora LG normlanie wszystko chodzi na 240Hz, ale potrzebuję używać dwóch monitorów. Mam nadzieję że ktoś będzie w stanie mi pomóc, dodam ze po restarcie kompa w pulpicie wszystko jest ok.  Dodam jeszcze specyfikację komputera i z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Intel Core i5 11400F

RTX 3060Ti

32GB RAM 3200

850W

 

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.