x-kom hosting

Problem z zasięgiem - biuro

ReneRys
utworzono
utworzono

Dzień dobry, 

 

Jestem na etapie remontu biura. Niestety, w pomieszczeniu tym Internet działa bardzo wolno. Korzystam z Internetu na laptopie w ramach HotSpota z telefonu (w zupełności mi wystarcza nawet z oglądaniem filmów). Co mogę zrobić, żeby Internet mi w tym pokoju hulał? Dokupić jakieś urządzenie może, do zwiększania zasięgu? Co polecacie? Z góry dziękuję. 

qustosz
komentarz
komentarz

Chodzi tobie o zasięg sieci komórkowej czy o zasięg między telefonem, a wi-fi laptopa?

ReneRys
komentarz
komentarz

@qustosz 

Nie mam w domu routera, na laptopie łączę się z Internetem z telefonu (njumobile, dużo GB, starcza na kilka urządzeń, nawet przy oglądaniu filmów). 

Niestety, wszystko działa, ale w moim pokoju. Robię teraz remont w drugim, dosłownie po drugiej stronie korytarza, z kilka metrów dalej może. Tam Internet działa bardzo kiepsko, choć to zależy też od dnia i umiejscowienia. 

qustosz
komentarz
komentarz

Więc pomyśl o zakupie routera LTE, który ustawił bys tam gdzie najlepiej odbiera internet, a reszta po Wi-Fi lub po kablu jak blisko routera.

Xanate
komentarz
komentarz

Masz dwa wyjścia, albo trzymać telefon blisko urządzenia na które udostępniasz albo zakupić router, najtaniej będzie używany polecam huaweia B525 około 100zł lub B535 około 150zł. Wkładasz sim z nju mobile do routera i wszystko będzie śmigać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.