x-kom hosting

Wentylatory RGB do odbudowy Corsair ICUE 220T RGB (CC9011190WW)

TurboPoniedziałek
utworzono
utworzono

Witam, chciałbym zakupić wentylatory RGB na tył obudowy (Corsair ICUE 220T RGB  (CC9011190WW)  bo zrobiłem biurko pod zamówienie i komputer stoi na biurku w widocznym miejscu i jakoś pusto i ciemno z tyłu. Z przodu mam  3 wentylatory Corsair ice sp 120 rgb pro. Chciałbym dokupić chociaż 1 z RGB do tyłu aby współgrał z przodem obudowy lecz niestety nie są nigdzie dostępne.... Czy jest możliwość że inne wentylatory będą współgrały z tymi co mam? 

Z góry dziękuję 

anioł2009
komentarz
komentarz

Kontroler w obudowie jest na dedykowane corsairowskie wtyczki więc nie podłaczysz tam innego niż corsair wentylatora. Ewentualnie jeśli kontroler podłączony jest pod mobo i oprogramowaniem od mobo ustawiasz kolory to inny wentylator podłączony pod płytę główną do gniazda rgb/argb powinien się zsynchronizować ( zakładając że masz wolne na tyle gniazd w mobo ).

 

Najłatwiej to kupić wentyl corsaira  https://www.x-kom.pl/p/694453-wentylator-do-komputera-corsair-icue-sp120-rgb-elite-performance-pwm-120-mm.html

 

 

TurboPoniedziałek
komentarz
komentarz

Ok dzięki, myślałem że muszą być identyczne. Zamówiłem jeden na próbę. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.