x-kom hosting

Przedni panel - dźwięk w jednej słuchawce po lekkiej kraksie.

piotrekekm
utworzono
utworzono

Siema .  Historia jest taka - miałem podpięte słuchawki do przedniego panelu który znajduję się u góry obudowy (SilentiumPC Astrum AT6V TG) . Wracam do domu widzę leżące, rozerwane na pół słuchawki . Okazało się że pies zawadził o przewód, słuchawki spadły, pies się zaplątał i zaczął świrować więc mama złapała słuchawki i je rozerwała (taką historię usłyszałem). No cóż zdarza się . Wypiąłem te słuchawki i do kosza. Kupiłem nowe, podpinam i mam dźwięk tylko w lewej słuchawce .. Sprawdziłem głośniki i to samo, dźwięk tylko w lewej , na jeszcze innych słuchawkach to samo . Ustawienia , balans itp jest dobrze ustawione. Gniazdo wygląda na nie uszkodzone, nie ma żadnego luzu etc. Mogło się coś zepsuć przez to że słuchawki były rozerwane na pół i podpięte cały czas ? Wiadomo pies mógł pociągnąć wszystko ale nie wygląda (z wierzchu) żeby gniazdo było rozwalone.

received_240574131751017.jpeg

AudiAWX
komentarz
komentarz

Ogólnie to troszkę pogięło styki bo zapewne w bok pieseł pociagnoł.
Chyba że uczyłeś go za wtyczkę i prosto.
Najlepiej to by było nowe gniazdo wlutować.

Niebieska
komentarz
komentarz

Sprawdź jak będą grać słuchawki na tylnym gnieździe, będziesz wiedział czy to wina przedniego gniazda czy windowsa.

piotrekekm
komentarz
komentarz

@Niebieska

Z tyłu wszystko jest git . Teraz słuchawki podpiąłem normalnie z tyłu do płyty, a głośniki do monitora bo chce mieć możliwość wyboru z czego ma być dźwięk.

W sumie mogło by tak zostać , ale czy dźwięk z głośników nie będzie teraz gorszej jakości przez to że idzie przez monitor ?

Niebieska
komentarz
komentarz

Może, ale nie musi, to zobaczysz sam w trakcie użytkowania komputera czy jest gorsza jakość czy nie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.