x-kom hosting

Słuchawki bezprzewodowe dla graczy do 500zł

Bobsonn
utworzono
utworzono

Cześć! Szukam słuchawek headset (najlepiej) bezprzewodowych do 500zł. Głównie będą używane do wspomnianego grania w tytuły takie jak CS:GO, ale również Wiedźmin czy Cyberpunk itp. W skrócie potrzebuje sprzętu z najlepszym brzmieniem do gier oraz zwykłego użytkowania z dobrym mikrofonem. Moge jeszcze napisać, że moja płyta główna nie ma funkcji bluetooth oraz nie posiadam osobnego adaptera. Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie. Jestem do waszej dyspozycji  

Bobsonn
komentarz
komentarz

@eryk93 Jakieś alternatywy oprócz tych 3 modeli? Aktualnie sensownym wyborem jest g733, ale dużo tam plastiku i się zastanawiam czy jest cos godnego polecenia :)

Dasz rade podnieść post żeby wzrósły zasięgi? Będę bardzo wdzięczny 

anioł2009
komentarz
komentarz

@Bobsonn jakie zasięgi ? nie ma tu nic takiego :E 

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Plastik nie jest zły, plastik jest lekki. Pamiętaj, że słuchawki bezprzewodowe zawsze będę ciut cięższe.

G733 to bardzo dobra propozycja. Brzmią bardzo przyjemnie i dosłownie nie czuć ich na głowie - są lekkie, mają bardzo miękkie pady i ten pałąk na "gumce". 
Śmiało mogę powiedzieć, że to najwygodniejszy headset jaki miałem na głowie. 
Można przyczepić się jedynie do mikrofonu, bo idealny to on nie jest, ale do rozmów na Discordzie spokojnie wystarczy. Niebieskie i fioletowe mamy teraz na promocji i z kodem: czysty zysk kosztują 445 zł 

Bobsonn
komentarz
komentarz (edytowane)

@X-KOM Ta xd zajebiste. Kupiłem właśnie z x kom g733 i prawa słuchawka cały czas wydaje cichutki szum/trzeszczenie a drugiego dnia jak sprawdzałem piszczą mi jak przechodzę miedzy pulpitem a grą. Badziew i tyle. Zaluje, ze kupilem na to pieniadze. Leci zwrot. I nawet nie piszcie mi, ze mam pisac do supportu i probowac cos z tym zrobic bo na reddicie goscie tez mieli ten problem i rozwiazania nie ma a final bedzie taki ze jak wam oddam nawet na reklmacje to bede czekal kupe czasu i szybciej juz zwroce i kupie nowe od innego producenta

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.