x-kom hosting

Problem z kółkiem w myszy Logitech g pro x superlight.

Jasio123
utworzono
utworzono

A zatem problem tkwi w kółku w myszce. Mianowicie gdy chce użyć w scrola np. w górę to czasem pójdzie mi w dół i odwrotnie. Nie mam pojęcia czym może być to spowodowane gdyż myszką nie rzucam itp. Tak naprawdę ni z gruchy ni z pietruchy tak się zaczęło dziać. Nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania tego problemu oprócz przedmuchania kółka lecz to nie pomogło, liczę że znajdzie się rozwiązanie bez wymogu rozkręcania myszki. 
 

Mavis Dracula
komentarz
komentarz

Poprzepinaj do każdego portu USB i sprawdź

Jasio123
komentarz
komentarz

Niestety nic to nie pomogło

Mavis Dracula
komentarz
komentarz

to  wsadź w inny komp, tablet cokolwiek co ma usb i sprawdź, jak to nie pomoże, to zapewne styki poleciały

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

 

w G-Hub zresetuj wszelkie ustawienia lub stwórz całkiem nowy profil i zobacz co będzie się działo. Być może, że przypadkiem podgrało się jakieś macro. 

 

Jeśli to nie pomoże to na raczej winny jest enkoder. W tym przypadku pozostaje tylko gwarancja. 

Jasio123
komentarz
komentarz

Zresetowanie nic nie dało, tak samo jak stworzenie nowego profilu. Przeczesując Internet trafiłem na osoby z takim samym problemem lecz także oni nie znaleźli na ten problem rozwiązania. Prawdopodobnie tak to już jest z tym modelem. 

No cóż jeżeli się uda to pójdzie na gwarancje a jak nie to może jakiś spec naprawi.

Dzięki za wszelkie rady.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.