x-kom hosting

Problem - pc nie widzi mojej sieci wifi

Maciusgameplay2115
utworzono
utworzono

Witam posiadam problem z siecią Wi-Fi nie wykrywa mi mojego wifi w sieciach a inne już tak restartowałem sieć ale to nie pomogło jak coś mam pc z Windows 10 proszę o pomoc błagam 

Bors
komentarz
komentarz

Cześć

 

 

Jakiej sieci używasz 5Ghz czy 2,4

Maciusgameplay2115
komentarz
komentarz

@Bors cześć 2,4

 

Bors
komentarz
komentarz

Dobra a inne urządzenia widzą tą sieć, np. telefon, konsola

Mavis Dracula
komentarz
komentarz

2.4 Ghz to napewno odbiornik w sprzęcie typu wlan usb IEEE 802.11g, jest to retro standart sieci z 2003 roku z prędkościa niby do 54 Mb/s, moje g w tablecie posiada do 11 Mb/s podobny standart do b. Musisz odpowiednio skonfigurowac router, natomiast problematyka z 2.4 Ghz jest taka, że wszystko na niej chodzi, od myszy/klawiatur bezprzewodowych, po kuchenki mikrofalowe itd, nie dość, że sieć ma bardzo krótki zasięg, to jeszcze zasyfiona jest innymi urządzeniami. Bedziesz się musiał napocić trochę, zasięg w domu o normalnych ścianach jakieś 20 metrów, w  plenerze do 200 metrów

Bors
komentarz
komentarz

@Mavis Dracula  Tak tak masz racje, ale od razu sieć w komie była by nie widoczna a inne tak? trochę za mało szczegółów co do nadawania tej sieci.

Mavis Dracula
komentarz
komentarz

siec będzie widoczna, ale posiadając odbiornik typu G, i nieskonfigurowany router, bedzie Ci ją wywalać na urządzeniu z odbiornikiem

Bors
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak dokładnie ale właśnie autor mówi że nie widzi swojej sieci a inne już widzi, z resztą moim zdaniem już sobie poradził bo nie dopisuje:) 

Chyba ze ja już się pomyliłem w czymś:huh:

Mavis Dracula
komentarz
komentarz

jeśli sobie poradził, to kultura powinna podpowiedzieć o zamknieciu tematu

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.