x-kom hosting

Słuchawki spc gear viro plus nie działa mikrofon

lukasz000
utworzono
utworzono (edytowane)

Nie wykrywa mi mikrofonu 

mam brak informacji o gnieździe 

z sterownika realtek mikrofon działa ale ze sterownikow viro plus nie działa  nwm czemu .... 

 

mam wszystko wlączone ale jak wchodze na mikrofon viro to nie ma tam informacji gdzie mikrofon jest podłączony 

słuchawki kupione dzisiaj one są z tą kartą dźwiękową usb

 

Do słuchawek mam podłączony mikrofon i kabel minijack i tam jest regulacja głośności i włączanie/wyłącznie mikro i do tego podłączam kolejny kabel minijack, który jest rozgałęziony na 2x (1 mikrofon i drugi słuchawki) i ten kabel od słuchawek podpinam pod kartę dźwiękową, a kabel od mikrofonu do kompa pod mikrofon i na drugim końcu karty dźwiękowej jest kabel USB i podpinam go do kompa. Tak to wygląda heh.

 

Dodam że sterowniki zainstalowalem ze strony spc gear 

 

475476.png

2342432.png

243243243.png

  • 2 miesiące później...

egoba
komentarz
komentarz

Jak podłączysz kablem z jednym jackiem do karty dzwiekowej tej co była w zestawie to powinno działać, przynajmniej u mnie działa

 

  • 2 miesiące później...
Unbeat
komentarz
komentarz

@egoba A miałeś problem z delikatnym szumem przy podłączonej karcie do słuchawek? Kupiłem wczoraj i niedość że lekkie szumienie jest to przegłos taki, że nie da się rozmawiać bo cały czas słyszę tylko że słychać wszystkie dźwięki z mojego komputera. W poprzednich moich słuchawkach ten błąd nie występował.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.