x-kom hosting

Różne rozmiary monitorów LCD 19"

kid
utworzono
utworzono

pozdr

Rozważam zakup monitora LCD 19" , ale mam dylemat bo 19" różnią sie wielkością ekranu.

taillelcd4ho1aj.gif

Nie wiem teraz co wybrać.

dar55
komentarz
komentarz

19" to 19"

ale myk taki że zwykłe 19" (4:3) jest większe od panoramy (16:10) matematyka się kłania

Sonido
komentarz
komentarz

Ogólnie panoramy są nowsze i lepiej się na nich gra i ogląda filmy. Ja bym swojej za nic nie zamienił na starego kwadrata CRT. Polecam kupno jakiegoś dobrego 19" LCD lub większego, w zależności ile masz kasy.

Zapraszam tutaj: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=50081

Może znajdziesz coś ciekwego ;)

cinyrk
komentarz
komentarz

Ja polecam panoramę, choc może nieco większą, przynajmniej 20", bo wtedy nadaje się praktycznie do wszystkiego, a oglądanie filmów, granie i przeglądanie internetu jest dużo wygodniejsze niż na standardowym 4:3. Najlepiej żebyś się przeszedł do jakiegoś dużego sklepu a la media markt, przyjrzał się i sam zdecydował który najbardziej Ci odpowiada.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.