x-kom hosting

Internet z Orange.Funbox 2.0 Sagecom.Po podłaczeniu TP linka dzieją się dziwne rzeczy..

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: 8gwiazdek ,
gt82
utworzono
utworzono

Witam.Kolega potrzebuje internetu gdzie nie sięga wifi z funboxa..Pod ręką był TP-Link W8950N.Został on podłączony 20to metrowym kablem.Z LAN Funboxa do WAN Tp linka.Jako że Ip mają te same(192.168.1.1) zmieniliśmy TpLinkowi na 192.168.2.1..Internet rozsyła, ale urządzenia korzystające z Sagecoma często są pozbawione internetu.Dzieje się to losowo i pomaga odpięcie kabla z funboxa..Proszę ,podpowiedzcie co jest nie tak.Myślałem o wyłaczeniu hdcp w obu urządzeniach ale żaden ze mnie fachowiec i zebym nie napsuł im jeszcze więcej :)

  • Rekomendowana odpowiedź
8gwiazdek
komentarz
komentarz

Wyłącz DHCP na TP-linku

  • Dobra wypowiedź 1
gt82
komentarz
komentarz

@8gwiazdek ok.dziś podjedę i to zrobię.

gt82
komentarz
komentarz

@8gwiazdek dopiero dziś u niego byłem ale chyba o to chodziło bo do tej pory wszystko działa jak należy.dziękuje.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.