x-kom hosting

Nie działająca strona internetowa - err_ssl_protocol_error

Gonwiarz
utworzono
utworzono

Witam. Mam taki problem, że strona która ogólnie działa wszędzie nawet na komputerach/telefonach będących na tej samej sieci co ja nie działa na moim komputerze. Sprawdzałem kilka przeglądarek i nic. Wyświetla mi się taki komunikat (w załącznikach). Co może być tego powodem? Ustawienia zapory resetowałem, wyłączałem antywirusa i nic. Strona to irlhow.webwave.dev.

Screenshot_2.png

8gwiazdek
komentarz
komentarz

Sprawdź datę i godzinę na tym komputerze

Gonwiarz
komentarz
komentarz

@8gwiazdek Nie działa :/

 

superuserek
komentarz
komentarz

@Gonwiarz bawisz się w te śmieciowe kreatory stron? serio? od czego jest wordpress, joomla, czysty html? darmowa subdomena też nie wygląda najlepiej

Anawa
komentarz
komentarz

Standardowo, na początek kliknij w tekst "Spróbuj uruchomić Diagnostykę sieci systemu Windows".

Gonwiarz
komentarz
komentarz

@gemybs To nie moja strona. 

@Anawa Nie może zdiagnozować

 

Anawa
komentarz
komentarz

Spróbuj uruchomić przeglądarkę w trybie prywatnym i sprawdź. Przy okazji, jaki masz system operacyjny na tym komputerze? Jak Windows to jaka wersja? Wcześniej ta strona prawidłowo się uruchamiała? Z innymi stronami nie ma podobnego problemu?

Gonwiarz
komentarz
komentarz

@Anawa Windows 10 Pro 10.0.19045 22H2. Wcześniej problemu nie było i każda inna strona działa bez zarzutu

 

 

Anawa
komentarz
komentarz

W trybie prywatnym / incognito jest podobnie? Spróbuj tez ciekawości zainstalować Operę i uruchomić wbudowany VPN.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.