x-kom hosting

Utrata save w Forza Horizon 4

Hellraiser_02
utworzono
utworzono

Witam, jakiś czas temu zrobiłem format i dziś postanowiłem na nowo zainstalować Forzę Horizon 4 na steamie. Gdy wchodzę do gry, mam utracony dosłownie cały postęp ponieważ jestem jeszcze w prologu, a wcześniej miałem już jakoś 50 lvl na jednej gwiazdce i ogólnie bardzo dużo osiągnięć. Przed formatem nie pomyślałem o żadnym backupie zapisów gry bo miałem je przecież w chmurze. Np. na origin jak się fifę zainstaluje to save nigdy się nie traci. Da się coś zrobić? Bo szkoda mi tego

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć! To jest tryb single-player? Wygląda na to, że save'y gry były zapisane w plikach w powiązanym folderze z Forza Horizon 4.

 

Edit: Sprawdź jeszcze, czy możesz pobrać zapisy gry przez Steam Cloud (instrukcja: https://www.howtogeek.com/428491/how-to-download-your-save-games-from-steam-cloud/)

Hellraiser_02
komentarz
komentarz

To multi i single na raz, zależy jaki tryb włączysz

Hellraiser_02
komentarz
komentarz

@Anawa Niestety na tej stronie Steama są jedynie te stare savy na których aktualnie muszę grać

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.