x-kom hosting

Vpn/proxy

Radziu1233
utworzono
utworzono

Dzień dobry potrzebuje dostać informacje z jakiej strony pochodzi ta usługa. Mam tylko obrazek i potrzebuje to odszukać. Ewentualnie interesuje mnie vpn darmowy zupełnie nieznany(nie surfshark) oparty na statycznym ip od dostawcy. Z góry dziękuję za pomoc!

image.png

Anawa
komentarz
komentarz

Z obrazka wynika, że jest to usługa Ping Proxies - https://www.pingproxies.com/isp

superuserek
komentarz
komentarz

z darmowych - adguard vpn 4 gb mies. po potwierdzeniu maila i jest polskie ip, urbanvpn, windscribe - chyba jest polskie ip i chyba 10gb miesiecznie, avira ma darmowke (z tego co pamietam to dostajesz na start 500mb i na drugi mies. sie zwieksza pakiet o kolejne 500mb, jest protonvpn, ale on nie ma polskiego ip, ale ma chyba nielimitowany transfer, no tyle, że wolno działa. jako jeden z najtańszych znalazłem vpnonline.pl (ze współdzielonym ip tam chyba 30pln/90dni, z dedykowanym ip 45pln/90dni i tam masz transfer 200gb.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.