x-kom hosting

PC wyłącza się 5 min po włączeniu gry.

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: dzendzej ,
dzendzej
utworzono
utworzono

Dzień dobry.

 

Nie znam się jakoś bardzo na komputerach, więc mam nadzieję, że może ktoś mi tutaj pomoże.

Otóż mam problem tego typu, że komputer wyłącza mi się po odpaleniu Fify 16 oraz WoW TBC. Tylko takie mam i na obu dzieje się to samo.

Gra się odpala i po jakiejś chwili komputer się resetuje i włącza się ponownie. 

Na kompie mam program do projektowania mebli i wszystko działa dobrze. Problem jest tylko z grami. 

WoWa odpalałem na laptopie i nic takiego się nie dzieje, więc pliki gry są ok.

Czy ktoś może pomóc/doradzić? 

W załącznikach screen z menedżera urządzeń, może się przyda.

 

Proszę o pomoc.

strona 1.JPG

str 2.JPG

Niebieska
komentarz
komentarz

Podaj pełną specyfikację swojego kompa wraz z marką i mocą zasilacza. Czy na innych grach to się dzieje?

toska78
komentarz
komentarz

Jaka rozdzielczość? Ta Quadro ma wydajność co najwyżej gts-a 450 więc muszą być spełnione określone warunki żeby FIFA 16 w ogóle działała. Ale przede wszystkim zasilacz może mieć kluczowe znaczenie przy resetowaniu komputera po uruchomieniu gry więc podaj dokładny jego model.

  • 2 tygodnie później...
  • Rekomendowana odpowiedź
dzendzej
komentarz
komentarz

Dzięki za wskazówki.

Okazało się, że padła karta graficzna- grzała się. Po wymianie wszystko wróciło do normy.

Ponoć Quadro 2000 mają tendencję do psucia się.

 

Pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.