x-kom hosting

Znikneła ikona wifi windows 11

_KubA_123
utworzono
utworzono

Dzień dobry!

Od czasu kiedy wyświetlił mi się pierwszy bluescreen na laptopie z  systemem win11 czasami znika ikona wifi.Zapewniam że jest to wina laptopa bo to samo wifi na telefonie działa bez zarzutów.Co mogę zrobić aby to naprawić?Proszę was o pomoc20230320_171557.thumb.jpg.713485d75ff682ae6d53b110b53a8805.jpg

anioł2009
komentarz
komentarz

To windows 11, nadal zepsuty system.

Możesz spróbować usunąć sterowniki do wifi i ze strony producenta zassać i zainstalować na nowo w nadziei że to pomoże i ze to nie wina systemu.

Nie masz jakichś dziwnych antyvirusów typu avast czy coś ??

Aktualizujesz na bieżąco windowsa ?

_KubA_123
komentarz
komentarz

@anioł2009 Mam avast i tak aktualizuje na bieżąco windows.

Mogłbyś prosze powiedzieć mi jak usunąć sterowniki wifi i ze strony producenta zassać i zainstalować na nowo?

anioł2009
komentarz
komentarz

Najpierw wywal avasta, zrestartuj kompa i testuj...Avast ma to do siebie że potrafi piepszyć połącznie lan/wifi

_KubA_123
komentarz
komentarz

@anioł2009 a miałbyś jakieś inne free antyvirusy do polecenia?Bo na tą chwile mam tylko avast

anioł2009
komentarz
komentarz

Ja od lat korzystam z windowsowego defendera i programu malwarebytes antimalware..i nic sie nie dzieje.

_KubA_123
komentarz
komentarz

@anioł2009 okej dzięki sprawdze i napisze co i jak

_KubA_123
komentarz
komentarz

@anioł2009 niestety bez zmian dalej się w randomowym momencie wyłącza ale najczęściej przy włączaniu lapka

anioł2009
komentarz
komentarz

Windows 11 jest od nowosci na lapku czy był win 10 ?

Mavis Dracula
komentarz
komentarz

autoaktulizacje zawsze coś pieprzą w systemie, mają być lepsze a rozpieprzają, przerabiałem opcje na serwerze windows serwer2019 standart, którego używam, zazwyczaj :lol2:coś się traci, coś znika,coś sie pokazujea dedykowanie po aktualizacji coś jest zruchane

_KubA_123
komentarz
komentarz

@anioł2009 masz na myśli czy był aktualizowany z windowsa 10 na 11?

Jeśli tak to tak był

anioł2009
komentarz
komentarz

Wróć do windowsa 10... pewnie sterownik wifi sie wysypuje na win 11.

Mavis Dracula
komentarz
komentarz

patrzcie a wszystko z pod windy 10, 11 jesli chodzi o sterowniki bynajmniej kompatybilne jest z moim windowsem 19 serwer

_KubA_123
komentarz
komentarz

@anioł2009 spróbuje ale nic nie strace na laptopie żadnych danych ?

anioł2009
komentarz
komentarz

@_KubA_123 jak robisz formata to leci wszystko. Zrob sobie kopie zapasowa danych na zewnetrznym dysku...

 

Inaczej takie cofanie, robienie nakladek z systemow moze nie dac rezultatów 

_KubA_123
komentarz
komentarz

Cześć przepraszam za ostatni brak aktywności ale mam dobre wieści laptop działa o wiele lepiej bez avasta

Od pół tygodnia nie miałem problemów z wifi może tylko raz trzeba było uruchamiać ponownie ale to drobnostka.Dziękuje bardzo wszystkim za pomoc jesteście super

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.