x-kom hosting

Jak można naprawić pompę wodną?

granulant
utworzono
utworzono

Popsuła się pompa wodna do studni wygląda mniej więcej tak 

ale to chyba inny model
Już się w tamtym roku jesienią zepsuła że trochę głośniej buczała niż normalnie gdy wodę pompuje to ją włączyłem na ponad minutę albo około 2 minut i wtedy myślałem że woda się musi ze studni nabrać do węża to potrzebuje czasu ale nadal nie chce pompować. Czy ta pompa się tylko bardziej zepsuła że włączyłem ją 2 minuty. Dlaczego ta nie chce pompować wody gdy buczy. Czy tą pompę da się naprawić?
Czy tą pompę da się naprawić? Ile kosztuje najtańsza pompa nowa w sklepie? Ta pompa była kupiona 3 lata temu w sklepie to czy ma jeszcze gwarancję? Czy da się tą pompę naprawić? Czy da się dokupić samą zepsutą cześć do pompy? Czy kupuje się używane pompy czy tylko nowe?

anioł2009
komentarz
komentarz

Nie da się, trzeba kupić sobie mózg wtedy może się naprawi ( ten mózg ) bo pompa już gwarancja minęła po roku od 2 lat po zakupie w tym sklepie. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.