x-kom hosting

Soundbar do 1000zł

Fearman
utworzono
utworzono

Cześć, nie wiem czy w dobrym dziale ale czy jest ktoś w stanie mi doradzić dobry soundbar do 1000zł? najlepiej jakby był z osobnym basem. Przeglądałem różne ale wybór jest tak duży że już sam nie wiem na co się zdecydować.

Blavic
komentarz
komentarz

Do czego będziesz używał ten soundbar?

Fearman
komentarz
komentarz

Chciałem podłączyć pod TV Samsunga. Głównie żeby oglądać filmy na Netflix, HBO itd. Czasem jakaś gierka na konsoli czy puścić muzykę z youtuba.

Blavic
komentarz
komentarz

Jeśli masz miejsce bardziej uniwersalnym rozwiązaniem będzie zestaw 2.1. Tutaj w kontekście muzyku przede wszystkim sounbary bardzo kiepsko sobie radzą. Propozycja: Edifier R1700bts + Ediefier T5 wyjdzie trochę powyżej 1000zł. Trochę taniej R1280dbs w miejsce R1700bts.

 

Ewentualnie Ediefier S350db jeśli masz mniej miejsca.

 

Ja osobiście preferuje zestawy stereo, ale słucham głównie muzyki, choć nadal wychodzą dość uniwersalnie. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.