x-kom hosting

Czym schłodzić 13900KF ??

Clearman22
utworzono
utworzono

Uparłem się na obudowę NZXY H9 lub Lian Li O11 Dynamic mam już wszystkie elementy potrzebne do złożenia kompa ale musze wybrać chłodzenie dla procesora 13900KF,  Arctic Liquid Freeze II 420 ARGB do tych puszek nie wejdzie, wersja 360 ARGB jest nie do kupienia bo wszędzie stany zerowe więc co polecicie?? Musi być RGB, procesor będzie wykorzystywany jedynie do gier w 4K

anioł2009
komentarz
komentarz

Polecają EK Nucleusa https://www.ekwb.com/shop/ek-nucleus-aio-cr360-lux-d-rgb

Do 200W tdp trzyma temp poniżej 75 stopni w sztucznym obciązeniu.

Co prawda 13900kf ma ponad 250tdp ale po undervoltingu powinien to ogarnąć bez problemu tym bardziej jesli to gry a nie sztuczne wypiekanie cpu programami. Generalnie przy topowych cpu dobrze jest celować w 420 chłodnice jesli to musi być aio ( ale wtedy buda musi to ogarniać ).

Clearman22
komentarz
komentarz

Dzięki nie znałem tego modelu a faktycznie oglądając i czytając kilka testów wygląda dobrze. Zamówiłem :brawa:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.