x-kom hosting

Czarny ekran z kursorem

Majkel042
utworzono
utworzono

Witam, z góry przepraszam jeżeli dałem złą kategorię, otóż mój problem polega na tym że miałem pewne komplikacje z komputerem gdyż stał około 2 lat nieużywany. Odpaliłem go i po pewnych problemach z którymi sobie poradziłem odpaliłem go w trybie awaryjnym po czym wyskoczył czarny ekran z kursorem, niestety nie mogę użyć zadnych skrótów klawiszowych, tak jakby w ogóle komputer nie reagował na klawiaturę lecz próbowałem tez z innymi klawiaturami i jest to samo. Proszę o pomoc

zbychoo
komentarz
komentarz (edytowane)

Proponuję pisać bardziej precyzyjniej, np. jaki sprzęt, jaki system. Na czym owe problemy polegały. 

W jaki sposób nastapiło przejście do trybu awaryjnego? Przypominam ze w obecnych Windowsach, by dostać sie do trybu awaryjnego najpierw uruchamia sie środowisko WinRE.

p.s. Proponuje zdobyć jakies liveCD linuxa i sprawdzic czy zastartuje.

 

 

 

2023-03-19 20.00.01 support.microsoft.com 1e6580648d9f.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.