x-kom hosting

Windows 11 nie widzi dysku HDD(w menadżerze jest widoczny)

gt82
utworzono
utworzono

Witam..Zmieniałem dysk NvMe z 500Gb na 1TB.Przy okazji zainstalowałem sobie Win11 bo do tej pory używałem dziesiątki.Mam kieszeń nad dyski SATA.Użyłem więc go aby z 10tki pozgrywać sobie wszystkie potrzebne pliki..Po zainstalowaniu systemu podpiąłem hdd w kieszeń i coś nie halo..Nie widzę go i nie wiem co się dzieje.Jak wejdę w menadzer to dysk jest widoczny..O co chodzi?

Gawel
komentarz
komentarz

W zarządzaniu dyskami jest widoczny ? Może brak litery dysku ?

gt82
komentarz
komentarz (edytowane)

@Gawel jest widoczny.Tryb online,styl MBR.Pierwszy raz mam do czynienia z 11.ciężko mi się odnaleźć..Jak sprawdzić litere dysku?1147091226_Beztytuu.thumb.jpg.f7cc6ae0fdd03c917e43b48305a546c6.jpg

gt82
komentarz
komentarz

49121280_Beztytuu2.thumb.jpg.b6b51bc7bbe9cdb878d025dc624e1c68.jpg

gt82
komentarz
komentarz (edytowane)

@Gawel

kiedyś był dyskiem systemowym.po przejściu na nvme został sformatowany i używany w kieszeni jako nośnik..po podłaczeniu pod 10tke działa normalnie..Na acronis nie miałem opcji convert to basic..Zaczynam pendrivem kopiować i przenosić w kawałkach..Ale już na dzieńdobry system mnie denerwuje.Problem z dyskiem.Przesuwanie folderów mam wrażenie że nie jest płynne.Nawet tak ważna opcja jak zmień nazwę pliku nie na miejscu.Jutro podejmę decyzję czy do 10ki nie wrócić..

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.