x-kom hosting

Dysk zewnętrzny WD SSD

Gość
utworzono
utworzono

Cześć jestem tu nowy. Mam wielki problem i nie moge znaleźć rozwiązania w całym internecie. Wczoraj u swojej dziewczyny chciałem zainstalować nowego windowsa 10 pobranego ze strony Microsoft. Ale użyłem do tego jej dysku zewnętrznego gdzie miała wszystkie swoje zdjęcia. W pobranym programie krok po kroku przechodziłem przez proces pobrania i instalacji pliku ISO na dysku jednakże że było późno na tym sie skończyło, nawet nie sprawdziłem czy obraz sie zrobił. Dziś wysyła ledwo wyraźne zdjęcie, że na dysku pokazuje sie jej jedynie obraz ISO Win 10, ale widzę dysk jest znacznie bardziej zajętym niż obrazem windowsa o rozmiarze 8gb. Wygląda to tak jak by obraz ISO zasłonił całą zawartość. Czy ktoś mógł by mi powiedzieć jak to przywrócić bez formatowania bo wcześniej jedynie specjalnie botowałem pendrive 8gb pod takie coś a myślałem na na dysku zrobi sie poprostu specjalnie miejsce na ten plik ISO. Ktoś mógł by coś poradzić. 

Slawek79
komentarz
komentarz

Uważasz iż wszyscy powinni się domyśleć co i czym robiłeś z tym dyskiem?

Jeśli do tworzenia bootowalnego USB użyłeś

Windows Media Tools

Tworzenie nośnika instalacyjnego dla systemu Windows

https://support.microsoft.com/pl-pl/windows/tworzenie-nośnika-instalacyjnego-dla-systemu-windows-99a58364-8c02-206f-aa6f-40c3b507420d

to może warto przeczytać co tam jest napisane.

Jeśli innego programu to napisz jakiego.

Jak wygląda obecnie ten dysk w „Zarządzaniu dyskami”, pokaż na forum.

 

https://dmde.com/download.html

Pobierz wersję odpowiednią do systemu. Rozpakuj, program nie wymaga instalacji.

Pokaż okno „Partycje” tego dysku.

Gość
komentarz
komentarz

Tak użyłem Windows Media Tools ze strony Microsoft. Jak pisałem nie wiem co jest tera dokładnie z tym dyskiem bo tego wcześniej nawet nie sprawdziłem, dostałem jedynie zdjęcie że otwiera sie  boot windowsa. Wiem że nie było tam nic o formatowaniu, wieczorem pojadę i sprawdzę co tam sie pokazuje i wyśle zdjęcie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.