x-kom hosting

Nie mogę włączyć gier

kubaldo
utworzono
utworzono

Cześć,

 

Piszę tu ze stosunkowo dziwnym problemem. Dziś próbowałem włączyć League of Legends. Klient normalnie się uruchomił i działał bez zarzutów, natomiast gdy już znalazło mi grę i każdy wybrał swoje postaci to nic dalej się nie wydarzyło. Nie uruchomiła mi się gra, system zaczął dziwnie się zachowywać - nie mogłem ładowało mi żadnej strony internetowej, nie mogłem włączyć menadżera zadań ani nawet normalnie zresetować komputera, ponieważ po kliknięciu przycisku "uruchom ponownie" nic się nie wydarzyło. Dopiero reset komputera poprzez przytrzymanie przycisku komputera poskutkowało. Odinstalowanie sterowników karty graficznej i zainstalowanie ich ponownie nie pomogło, to samo z ponowną instalacją gry. Czyściłem także rejest przez CCleanera.

Call of Duty Modern Warfare 2 również nie chce mi się włączyć. Po próbie włączenia gry przez Steam dosłownie nic się nie dzieje. Co ciekawe CS GO mi się włączył (co prawda długo się ładuje natomiast działa).

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc z tym problemem?

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Pokaż screen z CrystalDiskInfo.

kubaldo
komentarz
komentarz
Niebieska
komentarz
komentarz

Dyski są zdrowe, to nie ich wina. Gry są oryginalne? 

kubaldo
komentarz
komentarz

@Niebieska Gry jak najbardziej są oryginalne. Do dziś nie było tego problemu, jeszcze wczoraj w nie grałem

Niebieska
komentarz
komentarz

Nie miałeś przypadkiem wczoraj jakieś aktualizacji?

kubaldo
komentarz
komentarz

Miałem aktualizację zbiorczą dla windows 11(screen poniżej).

image.png.67135e8bb74fc9d932cc6c52b2d5f733.png

Oraz aktualizację sterowników karty graficznej (screen poniżej).

image.thumb.png.cd93bbefdf1128d840b77a075d2eca7e.png

 

@Niebieska

Niebieska
komentarz
komentarz

Zapewne, któraś z tych aktualizacji nabroiła. Poczekaj do jutra, może wprowadzą łatkę do naprawy. A jak nie to cofnij system do dnia sprzed instalacji tych aktualizacji.

kubaldo
komentarz
komentarz

Niestety problem się nie rozwiązał, a usunięcie powyższych aktualizacji również nie poskutkowało :( 

Niebieska
komentarz
komentarz

Usunąłeś aktualizacje czy cofnąłeś system?

kubaldo
komentarz
komentarz

Odinstalowałem ręcznie. Mam tylko dwie opcje przywrócenia systemu i żadna z nich nie jest przed tą aktualizacją 

66EF782F-B4B3-462E-8098-26D5D8BF4D51.jpeg

Niebieska
komentarz
komentarz

No to słabo i to bardzo. A próbowałeś reinstalować gry? Masz możliwość by jedną odinstalować i zainstalować ponownie?

kubaldo
komentarz
komentarz

Odnistalowanie nic nie dało.


Format komputera załatwił sprawę :)

Niebieska
komentarz
komentarz

Szkoda, że tak musiało tak się skończyć.

kubaldo
komentarz
komentarz

Ale i tak dzięki za próbę pomocy

  • Dobra wypowiedź 1
Niebieska
komentarz
komentarz

A proszę bardzo :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.