x-kom hosting

Program do adaptera VHS nie działa.

Gienio777
utworzono
utworzono

Witam, mam mały problem z urządzeniem do przechwytywania obrazu z odtwarzacza VHS, urządzenie nazywa się "Video DVR Capture" (dam niżej link do allegro). Gdy wszystko podłączę i zacznę odtwarzanie filmu na odtwarzaczu w programie z płyty nic nie widać, z poradników z internetu próbowałem jeszcze programu zewnętrznego "Magix" ponieważ popularny "OBS" ponoć nic tu nie da (i tak próbowałem). Ale i tak nie mogę znaleźć sposobu żeby móc odtworzyć obraz z odtwarzacza na komputerze. Ktoś robił to i wie jak to zrobić?

 

System - Win10

 

Adapter który mam - https://allegro.pl/oferta/usb-2-0-video-tv-vhs-audio-adapter-converter-12803122690

Mavis Dracula
komentarz
komentarz (edytowane)

tam nie pisze, że na win 10 pójdzie. Jak sygnał jest a nie chce przechwytywać, polecam jakieś Pinnacle Studio

Edytowane przez Mavis Dracula
Gienio777
komentarz
komentarz

Dobra thx potem zobaczę to Pinnacle Studio, na yt jak patrzyłem nie ma problemu z win10 tyle tylko że to przez to nie działa aplikacja z płyty. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.