x-kom hosting

Jaka płyta główna do procesora AMD Ryzen 5 4500 w miarę dobrej cenie i dysku SSD 1tb

Marcinini
utworzono
utworzono

Jaka płyta główna do procesora AMD Ryzen 5 4500 w miarę dobrej cenie i dysku SSD 1tb 

Marcinini
komentarz
komentarz

Tylko fajnie jak by miało 4sloty na pamięć ram

 

Marcinini
komentarz
komentarz

A dało by rade cos innego zeby nie bylo tego bios flashback bo ja to nie znam sie zaboardzo na tym iwole juz troche dopłacić i miec pewnosc ze to zadziala bez mojej pomocy

 

Mogeto
komentarz
komentarz

Posiadasz już tego R5 4500 czy dopiero masz w planie kupić?

Marcinini
komentarz
komentarz

Już posiadam procka i dysk ssd

Mogeto
komentarz
komentarz

Gigabyte B450M K za 299zł ma fabrycznie wgrany nowy bios, więc na starcie rozpozna R5 4500. W Twoim wypadku to najkorzystniejsza opcja.

Nie sądzę aby 2 sloty na RAM były problemem. Na początek możesz wziąć 2x8GB RAM, w przyszłości zawsze można wymienić na 2x16.

 

Jeżeli koniecznie chcesz 4 sloty, ASUS PRIME B450M-A II za 359zł jest dobrą opcją. Samodzielne wgranie nowego biosu jest proste.

 

Przykład płyty głównej która ma 4 sloty oraz wspiera R5 4500 bez potrzeby aktualizacji biosu to MSI PRO B550M-P GEN3 za 500zł. Moim zdaniem nie opłaca się dawać tyle za płytę główną, skoro wartość samego procesora to 370zł. Takie połączenie będzie nieopłacalne.

Marcinini
komentarz
komentarz

Ok A mógłbyś mi palsecic jakąś kartę graficzną do tego aby mi sons of the forest poszedl

Marcinini
komentarz
komentarz

A jest możliwość aby miała wejście analogowe 

Mogeto
komentarz
komentarz

Ciężko będzie znaleźć kartę graficzną która da radę w Sons Of The Forest i jednocześnie będzie wyposażona w archaiczne złącze VGA.  To inna epoka.

Najrozsądniej byłoby wymienić monitor na współczesny, a jeżeli to nie wchodzi w grę, pozostaje zakup aktywnego konwertera HDMI-VGA lub DP-VGA.

  • 2 tygodnie później...
Marcinini
komentarz
komentarz (edytowane)

a czy plyta MSI B-450 PRO MAX by byla dobra do tego

 

 

Blavic
komentarz
komentarz

Musi mieć wgrany nowy BIOS obsługujący nowe ryzeny. Większość płyt na chipsetach b450 musi mieć nowy BIOS, wyjątkiem jest Gigabyte b450m k.

Marcinini
komentarz
komentarz

Czy GeForce 1060 AMP! Edition 6GB będzie dobry do tego

  • 2 tygodnie później...
Marcinini
komentarz
komentarz

A dali byście jakiegoś linka do tej karty graficznej bo tamten jest nieaktualny

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.