x-kom hosting

Utrata zakładek w mozilla firefox

daniel388
utworzono
utworzono (edytowane)

Podczas instalacji Avasta Premium,jednocześnie robiłem defragmentacje dysku no i wywalił mi blue scren.Komputer nie chciał się naprawić,więc wgrałem system od nowa z zachowaniem plików osobistych,ale straciłem ważne dla mnie zakładki,zrobiłem głupotę bo nie eksportowałem zakładek  w trybie awaryjnym.Da rade odzyskać??Nie miałem założonego konta w mozilli,nie zrobiłem pliku eksportowego,przywracania systemu nie mam punktu.Chce zrobić pełen format dysków.Bardzo chciałbym odzyskać zakładki.Czy da radę odzyskać z programem strong recovery??Robiłem synchronizacje  i eksportowałem zakładki z bieżącej daty ale nic nie dało.

Edytowane przez daniel388

Mavis Dracula
komentarz
komentarz

nic już nie zrobisz, ja linki kopiuję sobie do Worda, Robienie kopii dedykowanej zakładek z Firefoxa często nic nie daje po formacie systemu, czy aktualizacji przeglądarki, lubia poprostu niedziałać lub wogóle nie współgrać z przeglądarką

daniel388
komentarz
komentarz (edytowane)

Ściągnąłem strong recovery i jeszcze spruboje jak sie nie uda Czyszczę wszystko do 0 bo mam pierdolnik w kompie

Edytowane przez daniel388

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.