x-kom hosting

Myszka bezprzewodowa do grania/pracowania [+/- 150zł]

Kreatywny
utworzono
utworzono

Cześć,
szukam myszki bezprzewodowej do grania jak również do codziennej 8 godzinnej pracy na komputerze.
Wcześniej miałem A4Tech Bloody R3 Wireless chciałem kupić tą samą (nie jestem jakimś myszkofilem), ale niestety wycofali ją najprawdopodobniej z rynku.
Zastanawiam się teraz nad najlepszym wyborem, dlatego też piszę posta, aby zaczerpnąć opinii forum.
Google podpowiada, że najlepiej jest kupić: Logitech G305 Lightspeed.
Czy forum potwierdza? Czy może jakieś inne propozycje?

Mavis Dracula
komentarz
komentarz

Jestem fanem A4Techa, stara dobra porządna szkoła, ale wolę kabel od bezprzewodowej T-WOLF G530 RoboCop

Kreatywny
komentarz
komentarz

Ja chyba jednak bezprzewodowa, z przewodową zawsze gdzieś te kable potem się o biurko klinowały i nie miałem takiej płynności w ruchu myszką.
 

Mavis Dracula
komentarz
komentarz

jak bezprzewodowa to A4Tech Bloody J95

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Hej, 

 

jeśli lubisz myszki symetryczne to G305 będzie bardzo dobrym wyborem. Natomiast jeśli chciałbyś mieć coś nieco bardziej "ergo", to warto zerknąć na Razer Basilisk X Hyperspeed
Jest to mysz asymetryczna, czyli jest lekko ścięta pod prawą dłoń. Do długich godzin przy komputerze dla wielu osób jest to zdecydowanie bardziej wygodne rozwiązanie. 
Zasilana jest baterią AA.

 

Na promocji można ją wyrwać za około 150 zł. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.