x-kom hosting

Brak dźwięku | POMOCY

Karolek2115
utworzono
utworzono

Witam, pisze tu na forum z problemem jaki mam w laptopie dell z windowsem 11. A mianowicie: Formatowałem komputer i po sformatowaniu nie działa mi dźwięk. Próbowałem instalować drivery ale nic nie dało. Głośność jest na max nic nie jest wyłączone lub wyciszone a nie działa. Proszę o pomoc.

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Zakładam że sterowniki do karty dźwiękowej są zainstalowane. W windows 11 jest coś takiego jak kreator rozwiązywania typowych problemów z dźwiękiem. Ustawienia --> zakładka System --> Dźwięk --> Rozwiąż typowe problemy z dźwiękiem i klikasz Urządzenia wyjściowe. Były te 2 rzeczy sprawdzane? 

Karolek2115
komentarz
komentarz

Tak, były sprawdziane i nadal nie działa wyskakuje "Usługi audio nie odpowiadają" Nierozwiązany. Nei wiem o co chodzi w menedżeże urządzeń też wszystko jest

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.