x-kom hosting

Stuttering w grach

sebek533
utworzono
utworzono

Witam, jestem nowy na forum także przepraszam jeśli wybrałem zły temat aczkolwiek nie wiedziałem który jest odpowiedni do tego typu problemów. Przeszukałem już cały internet w celu uzyskania jakiejś pomocy lecz do tej pory nic nie pomogło w tej sprawię. Niestety ale przycinki pojawiają się w kazdej grze, niezależnie od tego czy jest to csgo czy jakiś tytuł AAA. Mam idealny przykład, w grze takiej jak League of Legends mam średnio 140 fps w momentach największej akcji a i tak pojawiają się stuttery, w csgo zablokowane na 200 klatek w rozdzielczości 4:3 i sytuacja taka sama. Specyfikacja mojego komputera to:

- GPU: Gigabyte Eagle RTX 3060 12GB

- CPU: i5 8400 

- RAM: KINGSTON Fury Beast 16GB 2666MHz (dual channel)

- MOBO: Msi H310M PRO-M2

- PSU: Corsair cv550 

- HDD: WD Blue 1tb

- SSD: Kingston 240gb

- System: Win11

Wcześniej w tym komputerze był zamontowany gtx 1060 3gb ale sytuacja była bardzo podobna. Jeśli chodzi o rzeczy typu zablokowanie klatek w RivaTunerze to też próbowałem, w BFV zablokowane na 60 fps, od czasu do czasu spadki klatek z 60 do 56 co powodowało przycinkę. Bardzo proszę o pomoc, ponieważ ja aż tak nie znam się na sprzęcie a może ktoś z was spotkał się kiedyś z podobną sytuacją. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. 

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Gry na HDD czy SSD? Jeśli na HDD to on może powodować te lokalne spadki klatek.

sebek533
komentarz
komentarz

Witam, większość gier jest na HDD, ale wydaje mi się że to nie to bo ma niskie zużycie i praktycznie go nie słychać. Warto jednak zwrócić na to uwagę :) Myślisz że proces bottleneckuje kartę i stąd te stuttery?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.