x-kom hosting

Który monitor z listy?

AdamKaban
utworzono
utworzono

Cześć. Potrzebuje informacji który z poniższych monitorów będzie najlepszy do codziennej pracy i podstawowej grafiki, bez gier komputerowych. Wszystkie mają IPS i 24 cale. Najważniejsze to obraz i jakość wykonania.

 

- Lenovo P24H-10

- EIZO EV2450

- NEC EA243WMI

- HP Z24i

 

Dziękuję za pomoc

Mavis Dracula
komentarz
komentarz

Zrobiłem szybki przegląd pod kątem  czasu reakcji: HP dobra firma czas reakcji 8ms

                                                                              Nec                                    6ms       nie znam tego czegoś

                                                                              Eizo                                    5ms      też ne znaju    

                                                                              Lenovo                               4ms

Patrzę po czasach reakcji na plamkę, bo to ważna rzecz przy dynamice wizualizacyjnej. Oczywiście dochodzą do tego inne formy, jak tonacja barw itd, ja wziąlem się wg siebie za te najwazniejsze:V

 

  • Dobra wypowiedź 1
FrogsterPL
komentarz
komentarz

@Mavis Dracula Zarówno NEC, jak i Eizo to znane firmy. Szczególnie Eizo swego czasu było szeroko kojarzone z profesjonalnymi monitorami wysokiej jakości, ale to było lata temu - nie wiem jak są oceniani obecnie.

  • Dobra wypowiedź 1
AdamKaban
komentarz
komentarz

Wziąłem EIZO. Dzięki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.