x-kom hosting

sub edit

skiper1984
utworzono
utworzono

Nie wiem czy w dobrym miejscu umieszczem posta ale nie wiem gdzie to dac :)) . Mam pewien problem moze ktos wie jak go rozwiazac bede wdzieczny. Uzywam jako plyera filmow Subedit-a zainstalowalem sobie go na moim nowym lapku i jakis czas chodzil bez zarzutow jako domyslna przegladarka jednak ostatnio cos zrobilem i siadlo.. Nie wiem co sie stalo ale Subedit dziala (czyli program nie jest uszkodzony) czyta filmy ale tylko jak sie film zapusci wczesniej wlanczajac go. Co gorsza nie moge go ustawic jako domyslnej przegladarki. A jak puszczam film poprostu klikajac na plik filmowy to wyskakuje komunikat Ze ten plik nie jest prawidlowa aplikacja systemu Win 32. Nie wiecie o co chodzi bo prubowalem wielu rzeczy odinstalowalem kodeki i ten program i zainstalowalem na nowo i nic. Powiedzcie co mam zrobic. Aha i tam gdzie sie przypozadkowywuje program jako domyslna przegladarke to jest ikona Subedit-a ale jakas zmieniona (nie ikona Subeditowa tylko taka zwykla) no i nic nie dziala. A jak chce z listy dodac to nie dodaje

Jeszcze raz taka nazwa to warn będzie

/DoGeR

necik
komentarz
komentarz

Taki mały OT: na przyszłość nie pisz tylu "!!!!!!!!!!!!" w temacie oraz straj się czasami naciskać "Enter".

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.