x-kom hosting

Uceglony a50

dejox
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam wszystkich forumowiczów. Mam problem z telefonem samsung a50 , Wczoraj telefon działał normalnie aż do czasu , wyciągam z kieszeni i logo samsung a50 jak by telefon miał się włączyć ale stoi na tym logo nie idzie dalej.

Jakieś 2 miesiące temu bawiłem się różnymi androidami , ale bardzo szybko schodziła bateria więc postanowiłem wrócić do orginalnego systemu . Z tą różnicą że wgrałem system bez brandu PLUSA.

I teraz pytanie czy da się coś jeszcze zrobić czy już telefon raczej do kosza. Aktualnie telefon nie reaguje na żadne guziki , po pozostawieniu go na cały dzień przy ładowarce po powrocie z pracy pali się logo samsung a50 i ma jedną próbę wejśćie w download mode i potem zawieszka i znów dzień czekania . Telefon wchodzi w download mode odin go widzi . Spróbowałem wgrać od nowa androida ale odin nie chce go wepchnąć na telefon . Gdy zamiast pliku CSC wgrywam HOME CSC telefon przyjemuje andorida ale dalej logo samsung i nic więcej . Spróbowałem wgrać TWRP recovery i się udało , lecz po odpaleniu TWRP udalo mi sie przejśc do opcji wipe i telefon się zawiesił i znów będę musiał czekać jeden dzień na kolejną próbę . Próbowałem odpinać baterię ale to nic nie daje. Jedynie leżnie pod ładowarką daje mu jakieś oznaki życia .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.