x-kom hosting

Wirus na telefonie

Heisenberg2
utworzono
utworzono

Siemanko, nie wiem czy trafiłem w dobry dział, ale chciałbym spytać. Mianowicie na moim telefonie, dokładnie na Facebooku i Instagramie zauważyłem, że moje maile zmieniły się na blackhole@devnull. Ma ktoś pomysł jak to naprawić? I wie ktoś czy czy ten sam wirus może zmienić mi maila w szachach? Dodatkowo zastanawia mnie czy w tej sytuacji mój Snapchat jest zagrożony, ponieważ mam tam ważne zdjęcia, i niektóre z nich w folderze tylko dla mnie, a nie chciałbym aby ktoś to przejął 

Pozdrawiam 

  • 9 miesięcy później...

jagoda12345
komentarz
komentarz (edytowane)

@Heisenberg2 czy zostało to jakoś rozwiązane ? mam tą samą sytuację 

 

Edytowane przez jagoda12345
Heisenberg2
komentarz
komentarz

@jagoda12345 tak, dodalem nowy mail do konta, i usunąłem tego blackhole, odpinajac mail od konta

Alicia95
komentarz
komentarz

Możesz albo spróbować zmienić swoje hasło, przejrzeć ustawienia zabezpieczeń konta, albo skontaktować się z pomocą techniczną FB lub IG, jeśli żadna z tych opcji nie przyniesie rezultatów.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.